Župne obavijesti
Župne-obavijesti

Druge nedjelje, 8. ov. mj. slavimo svetkovinu Duhova. Ujedno ćemo imati i svečanost Prve pričesti. U tijeku tjedna nastavljamo s devetnicom Duhu Svetom. Pozivamo prvopričesnike, kao i njihove roditelje ali i sve druge da dolaze na večernju sv. misu i na pobožnost devetnice, te ujedno i na bližu pripravu za svečanost Prve pričesti.

Budući je u nedjelju svečanost Prve pričesti na misi u 11 sati. Molimo roditelje, krsne kumove, rodbinu i ukućane da u petak, 6. ov. mj. u 17 sati dođu na Pokorničko bogoslužje i ispovijed, a prvopričesnici trebaju doći u subotu u 9 sati. Molimo roditelje da se ne vodi briga samo za vanjsku svečanost nego prije svega za duhovnu pripravu, a onda se ne može dogoditi bez sudjelovanja samih roditelja te da sami pristupe sv. sakramentima ispovijedi i pričesti.
--------------------
Na svetkovinu Tijelova, 19. ov. mj. u 19 sati bit će početak Tečaja o braku za zaručnike koji nisu obavili Tečaj a kane se ove godine vjenčati.
--------------------