Vjenčanje Boška Marinića i Nikoline Đokić
b1
Dana, 19. srpnja o.g. u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu pod sv.Misom u 18,30 sati sklopili su sakramenat braka - ženidbe zaručnici: Boško Marinić, sin Ivice i Božice r. Brajkaović iz Otočca i Nikolina Đokić, kći Nedjeljka Đokić i Marije r. Kostelac. Svjedoci na vječanju bili su Marko Ostović i Tatjana Pleša. A svečanost je predvodio mons. Tomislav Šporčić, župnik.

U homilij je Župnik govirio o braku kao intimnoj zajednici muškarca i žene. I to na temelju biblijskog deksta iz knjige postanka gdje se govori o tome kako je Bog stvorio čovjeka kao muško i žensko te se kaže: I stvori Bog čovjeka, stvori ga kao muško i žensko. I zato će čovjek ostaviti oca i majku da prione uz svoju ženu i njih dvoje bit će jedno tijelo. Što Bog združi čovjek neka ne rastavlja....

Na misi i svečanosti vjenčanja pjevali su članovi zbora mladih "Trinitas", a na orguljama ih je pratio Kristijan Pajdaković. Nakon mise u dobrom rspoloženju pred crkvom zaželjeli su zajedničku fotografiju.