Svećenički kandidati u Otočkom dekanatu
s2
U utorak, 22. ov. mj. u večernjim satima u župni stan u Otočcu došli su svećenički kandidati Gospićko-senjske biskupije zajedno s njihovim voditeljem vlč. mr. Marinkom Miličevićem, kancelarom biskupije. Što sjemeništaraca što bogoslova svih zajedno ih je sedam. Oni smještaj imaju u Otočcu, a u tijeku pojedinog dana do petka posjećivat će župe Otočkog dekanata.

Jučer su pohodili župu Kompolje, danas će Krasno, Kuterevo i Švicu.Dok budu u Krasnu kod Svetišta Majke Božje Krasnarske pridružit će im se i biskup mons. dr. Mile Bogović.

Navečer će imati sv. Misu i Euharistijsko klanjanje u župnoj crkvi u Otočcu, a sutra prije podne poći će u Brinje i Križpolje, a poslije podne u Sinac i Ličko Lešće.

U petak nakon oko 9 sati poći na Udbinu gdje se posebno proslavlja blagdan Sv. Jakova, apostola - zaštitnika Krbavske biskupije. S time završava njihov ljetni susret (kolonija) za 2014. godinu.

Preporučamo naše svećeničke kandidate u molitve vjernika naših župnih zajednica.