Duhovne vježbe za svećenike na Krasnu
krasno1
I ove godine duhovne vježbe za svećenike Riječke nadbiskupije i Gospićko-senjske biskupije održavaju se u dva turnusa. Prvi je u tijeku i počeo je u svetištu Majke Božje od Krasna u utorak 19. i završit će u petak 22. kolovoza. Voditelj je p. Vatroslav Halambek, DI, duhovnik Bogoslovnog sjemeništa "Ivan Pavao II." u Rijeci. Uz svećeniku dvaju biskupija na duhovnim vježbama sudjeluju riječki nadbiskup Ivan Devčić i gospićko-senjski biskup Mile Bogović.

Drugi turnus duhovnih vježbi bit će od ponedjeljka 1. do četvrtka 4. rujna u Domu pastoralnih susreta u Lovranu i vodit će ih o. Vatroslav Halambek.

Preporučamo našim svećenicima koji nisu sada sudjelovali da iskoriste ovaj termin te se tako duhovno priprave za novu 2014/15. pastoralnu godinu koja je pred nama.
k1
Svakog dana na sv. Misi u Svetištu Majke Božje na sudjelovala je i grupa vjernika iz Krasna.
k2
Voditelj duhovnih vježbi o. Vatroslav Halambek propovijeda svećenicima na sv. misi, 22. 08.o.g.

IKA