Duhovna obnova ministranata otočke župe
p4
U srijedu, u tijeku poslijepodneva 13 najmlađih ministranata naše župe Presvetog Trojstva sudjelovali su na duhovnoj obnovi koju je zajedno sa župnikom vodio naš sjemeništarac Kristijan Pajdaković. Ministranti su na programu imali razne točke, i to zabavni, informativni i duhovni program. Na početku su bili informirani o raznim blagdanima i načinu ministriranja. Nakon toga pošli su na igralište i pokazali svoje nogometno umijeće i kondiciju. To im je dobro došlo da su mogli s većim apetitom blagovati pizzu.

Slijedio je duhovni program: kratko pokorničko bogoslužje, ispovijedanje, zatim sv. Misa i Euharistijsko klanjanje. Sveukupni porgram trajao je od 14,00 - 19,30 sati. Ovo druženje s raznovrsnim programom najbolja je priprema za iduću pastoralnu godinu.

Preporučamo i svim drugim ministantima naše župe da se pridruže te budu redoviti, kako na nedjeljnoj misi, bar koji put u tjednu, ali i na ministrantskim susretima.
p5