Svečana sv.Misa u Dabru
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dana, 28. rujna o. g. u župonoj crkvi u Sv. Mihovima Arhanđjela bila je svečana sv. Misa uoči blagdana zaštitnika crkve u Dabru. Sv. Misu je predvodio i propovijedao mons. dr.Milan Šimunović, a koncelebrirao je i mons.mr.Tomsilav Šporčić, župnik.

On je blagoslovio novoizrađenu ispovijedaonicu. U ovoj crkvi još nije bilo ispovijedaonice. Kod ispovijedanja u tu svrhu koristila se je sakristija. Ispovijedaonicu je izrdila Stolarija "Majstorina" iz Otočca. Stil nove ispoviiedaonice je identičan s ispovijedaonicama u Otočcu. A projekt za te ispovijedaonice dalo je poduzeće za projektiranje "Arbi" iz Zagreba.

Na ovoj svečanoj misi prisustvovalo je veliki broj vjernika. Na sam blagdan Sv. Mihovila sv. Misa bit će u 11 sati. Pozivamo sve koji mogu neka dođu na završni dio proslave Sv. Mihovila.