Župne-obavijesti
Otočac, 9. studenog 2014. – XXXII. nedjelja kroz godinu: Posveta lateranske bazilike sv. Ivana Krstitelja: Župni oglasi
-------------------------------

Sutra je Sv. Leon Veliki, u utorak je sv. Martin biskup; u srijedu je sv. Jozafat, u četvrtak Sv. Stanislav Kostka, u petak sv. Nikola Tavelić i u subotu sv. Albert Veliki.
-------------------------------

Iduće subote, 15. ov. mj. u Ogulinu će biti susret čitača u bogoslužju s područja Gospićko-senjske biskupije. Molimo naše čitače koji su redoviti ali i drugi koji su možda samo povremeni ili samo prigodno ako mogu neka pođu na taj Seminar kojeg održavamo redovito već više od deset godina. Predavanje će na ovom skupu imati vlč. dr. Božidar Mrakovčić, profesor biblijskih znanosti na Teologiji u Rijeci. Oni koji bi mogli poći neka se jave što prije da možemo organizirati prijevoz.

Mi u našoj župi imamo veći broj čitača koji redoviti i uvijek dobro pripremljeni te rado u tom vidu poslužuju naše liturgijske zajednice. Župnik im u ime svih župljana srdačno zahvaljuje. Pozivamo druge, osobito mlade koji se pripremaju ili su već primili sakrament sv. Potvrde. Poželjno bi bilo da se aktivno uključe u župnu zajednicu.
-------------------------------

Iduće nedjelje na sv. Misama u 9 i 11 sati sudjelovat će i članovi zajednice „Mundo nuovo“ iz Kistanja koji će nam nešto reći o opasnostima i nevolji „ovisnosti“. Vidjet ćemo i radove koji članovi te zajednice izrađuju da bi mogli živjeti i liječiti se u zajednici.