Druga nedjelja po Božiću
c3
Danas na drugu nedjelju po Božiću, 4.siječnja središnju svetu Misu u župnoj crkvi služio je župnik mons.Tomislav Šporčić, a poslužitelj oltara bio je bogoslov Kristijan Pajdaković.

U svojim razmišljanjima župnik je kazao kako čovijek svoju slobodu može upotrijebiti na dobro, ali je može i zloupotrijebiti. Bog to dopušta, premda ne želi da se čovjek odluči za zlo. Kako su ipak strašna zla djela čovjekova u našim danima, kada se jedan okreće protiv drugoga u nepovjerenju, mržnji i ratu. Ipak Bog ne želi da se čovjek konačno izgubi, iako se dijeli od Božje ljubavi i ruši u smrt, on sam postaje čovjek. Bog nas ne ljubi samo na božanski način nego i na ljudski način.

Euharistijsko slavje animirao je crkveni zbor predvođen prof.Brankom Bernardi za orguljama i s.Ljubomirom Lešić.

c4