Duhovne vježbe za mlade u pastoralnom centru na Baškim Oštarijama
dv1
Povjerenstvo za pastoral mladih naše biskupije u korizmenom vremenu organizira duhovne vježbe za naše mlade. Mladi preko društvenih mreža već su obaviješteni o ovim vježbama. Tema duhovnih vježbi je „Hod u dvoje u svjetlu evanđelja“. Kao voditelji sudjeluju sljedeći svećenici: mons. Tomislav Rogić, mons. Marinko Mlakić i mons. Antun Sente. Zajedno s njima na Baškim Oštarijama boravit će i povjerenik šibenske biskupije vlč. Gabrijel Jagerinec i Povjerenik naše biskupije vlč.Josip Šimatović.

Susret započinje okupljanjem u petak (20.veljače) u 18 sati na Baškim Oštarijama a završava u nedjelju (22.veljače) ručkom u 13 sati. Cijena susreta je 200 kuna.

U vježbama će sudjelovati mladi Šibenske i Bjelovarsko – križevačke biskupije te smo ograničeni na 20-ak sudionika za našu biskupiju. Mladi iz svake župe mogu se javiti na e-mail josip.gacka@gmail.com

Radovao bih se, ukoliko to vaše pastoralne aktivnosti dopuštaju, da nam se pridružite u programu.

Gospićko–senjska biskupija
Povjerenstvo za pastoral mladih