Završio Tečaj o braku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dana, 8. ožujka o. g. u Župnoj dvorani, a prije toga sa sv. Misom u crkvi zaključaili smo program I: turnusa ovogodišnjeg Tečaja o braku za 23. zaručničničkih parova iz Otočca i okolnih župa.

U dvorani su zaručnici riješavali pismene testove - odgovarali na Upitnik o temama koje su se obrađivale na Tečaju. Bilo je zanimljivo promatrati s kakvom pažnjom i zanimanjem su ispunjavali rubrike za odgovor. Na kraju im je Voditelj Tečaja objasnio odgovore gdje je bilo više netočnih odgovora. Usput je istaknuo potrebu stalnog educiranja i upznavanja svoje vjere. Roditelji trebaju biti i prvi vjeroučitelji svoje djece. A svi će oni, ako Bog da, uskro biti roditelji. Molimo za naše zaručnike i za one koji bi im se trebali pridružiti.

Sljedeći Tečaj o braku u Otočcu bit će u drugoj polovici lipnja o. g.