Preminula sestra mons.Milana Šimunovića
s1
Obavještavam vas da je večeras (subota u 19 sati) u Otočcu, u Domu za starije i nemoćne osobe, preminula moja sestra MARIJA ŠIMUNOVIĆ (u 78. godini života). Puno mi je u životu značila i zato me je njena smrt, ljudski govoreći, dosta pogodila, premda sam znao kakvo je njeno zdravstveno stanje.

Sprovod će biti u ponedjeljak, 16. ožujka ove godine u 16 sati na mjesnom grobolju u Kompolju (kod Otočca), a poslije sprovoda misa u župnoj crkvi sv. Stjepana prvomučenika.

Ako netko slučajno misli doći, molio bih da mi se javi na mob. 0912191941, radi organiziranja karmina poslije Mise (u Župnom pastoralnom centru u Otočcu).

Zahvaljujem svima na molitvama, posebno onima koji su više sa mnom komunicirali i znali i o bolesti moje sestre (čiji sam bio i službeni doživotni uzdržavatelj) i zanimali se za sve..

Vaš Milan Šimunović, v. r.
sucut