Podjeljivanja sakremnata Sv. Potvrde u Ogulinu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dana, 2.svibnja o. g. u župi Bl. Alojzija Stepinca u Ogulinu bilo je slavlje podjeljivanja sakremnata Sv. Potvrde: Svečanost je predvodio generalni vikar mons. Tomislav Šporčić. U slavlju su sudjelovali župnik fra o. Marko Medo, župni vikar fra o. Tomislav Kero, župnik župe Sv. Križa u Ogulinu preč.Robert Zubović i župni vikar vlč.Dino Rubčić.

Sakramenat Potvrde primilo je 23 vjeroučenika osmog razreda. Krizmu je u poučavanju iz vjeronauka vodila vjeroučiteljica Ivona Rendulić.

Pjevanje je predvodio župni zbor zajedno s mladim krizmanicima koji su pjevali u nekim dijelovima Sv. Mise.

Na početku mise predvoditelja slavalja i osale svećenike, krizmanike i okupljene vjernike pozdravila predstavnica roditelja i ravnateljica Osnovne škole "Ivane Brlić-Mažuranić" iz Ogulina Ankica Salopek.

Slavlje je bilo svečano i skladno.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Pjevački zbor župe Bl.A: Stepinca u Ogulinu (Kučinići) sa župnikom fra.o.Markom Medom i mons. T. Šporčićem, voditeljem slavlja