Krštena Melani Marković
c2
U subotu, 6.. ov. mj. - dan prije Prve pričesti krštena je Melani Marković, kći Siniše i Anite r .Jozić.
Kuma je bila Biljana Martan Katalinić. Na kraju krštenja otac Siniša darovao je svojoj kćeri Melani vrlo vrijedno izdanje Biblije Starog i Novog zavjeta, koji je uz čestitku želio Božji blagoslov i svaki napredak u životu.

Odrasla djeca koja nisu krštena u ranoj djetinjoj dobi krste se tek nakon što prođu određeni vjeronauk. Melani je već treću Godinu pohađala vjeronauk u školi te dolazila na sv. Misu i župni vjeronauk.
Ona je vrlo pažljivo i pobožno sudjelovala u Obredu krštenja te za svoju dob odgovorno primila ovaj sakrament uz pomoć svojih roditelja, vjeroučiteljice s. Ljubomire i drugih.