U zajednicu krštenih primljena Tena Sušić
a2
Danas na 13.nedjelju kroz godinu u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u 11 sati, svečano euharistijsko slavlje predvodio je mons.Tomislav Šporčić u zajedništvu s don Jurom Ladišićem.

U svojim razmišljanjima mons.Šporčić osvrnuo se na današnje evanđelje po Marku, Mk 5,21-24., te kazao kako glavninu svojih aktivnosti obavljamo bez Boga, onda nekada na kraju dana se sjetimo Boga. Boga ne tražimo dok nam je dobro, uvijek Boga traže siromašni, nemoćni i skromni, a najmanje ga traže bogati i ugledni. Kada nam je život u pitanju poznajemo Boga. Dalje je župnik govorio o broju 12. To je broj punine, broj savršenosti. Naš tjelesni i duhovni život moramo posvetiti Bogu, od jutra do večeri, od rođenja do smrti. Sve je Boži dar, čitavi život Božji je dar.

U zajednicu krštenih primljena je djevojčica Tena Sušić, a obred krštenja obavio je Župnik.

Euharistijsko slavlje animirao je crkveni zbor predvođen s.Ljubomirom Lešić a za orguljama bila je Gabrijela Degoricija.