Krizma u Lađevcu
lađa2
U subotu, 27. ov. mj. u župi Sv. Jurja u Lađevcu, prije svečanosti krizme u Cvitoviću bilo je podjeljivanje sakramenta sv. Potvrde u lađevačkoj župi. U Lađevcu je bilo 13 krizmanika.

Pripremao ih je također župnik preč.mr.Antonio Čutura i vjeroučiteljica gđa Andrea Jurčević. Krizmanici Lađevca bili su zajedno na susretu s krizmanicima iz Cvitovića na susretu s generalnim vikarom mons.mr. Tomislavom Šporčićem u četvrtak 25. ov. mj. Tada su njihovi roditelji i kumovi bili na sv.Ispovijedi. I ova grupa krizmanika bila je dobro pripremljena i radosno sudjelovala u ovoj svečanosti. I Biskup se njima prilagodio i podijelio sa svima radost ove svečanosti. Uz čestitke pozvao ih da i nadalje nastoje u poznavanju svoje vjere te prijateljuju međusobno ali prije svega s Gospodinom u slavlju kršćanskog Otajstva posebno u Dan nedjelje i blagdana u Euharistiji.
lađa1
( Okupljeni puk u crkvi )
lađa3