Proslava Sv. Tome apostola i župnikovog Imendana i godišnjice njegova svećeničkog ređenja
župnik
U nedjelju, 5. ov. mj. poslije večernje Mise župnik, dekan i generalni vikar mons. Tomislav Šporčić proslavio je svoj Imendan i godišnjicu svećeničkog ređenja. Na slavlje su bili pozvani članovi župnog zbora „Sv. Cecilija“ i drugi najbliži suradnici u župnom pastoru. Tako su bili voditelji – župne kateheze, suradnici u medijima, suradnici u brizi za građevinske radove u župi. A od svećenika sudjelovao je mons. dr. Milan Šimunović, preč. g. Antonio Čutura, župnik u Cvitoviću i slunjski dekan, vlč. Mile Rajković, župnik švički, vlč. don Anđelko Kaćunko, župnik kompoljski, brloški i vratnički i vlč. Jure Ladišić, duhovnik slabovidnih. Prisustvovali su i suradnici na uređivanju Gačanskog parka Hrvatske memorije g. Milan Kranjčević i dr.sc. Joso Brajković te drugi prijatelji i dio rodbine samog župnika.

U ime prisutnih župniku je izrazio čestitku prof. Ivan Gomerčić i mons.dr. Milan Šimunović. Pjevači su sve ovo druženje pratili spontanom i vrlo kvalitentnim pjevanjem, pod vodstvom prof. Branke Bernardi.