U srijedu molitva za duhovna zvanja
križ
U srijedu, 15.07., u župnoj crkvi Presvetog Trojstva biti će MOLITVA ZA DUHOVNA ZVANJA. Početak je u 18 sati - molitva Sv.krunice, a zatim u 18.30 sati - Sv.misa i Euharistijsko klanjanje.

Cijeli program animira VIS Trinitas.

Pridružite nam se!

MOLITVA ZA DUHOVNA ZVANJA

Gospodine Isuse Kriste:
Ti si rekao “Žetva je velika a radnika malo’. Molite dakle Gospodara žetve da radnike pošalje u žetvu svoju. Mi se odazivamo tvome pozivu i molimo te: daj našoj Crkvi dovoljan broj svetih svećenika, redovnika i redovnica. Probudi Gospodine u našim obiteljima nesebičnu ljubav za životom, da naši roditelji s radošću primaju djecu koja će biti spremna staviti se u službu Crkvi i narodu. Pomozi našim mladima da shvate veličinu tvoje ljubavi te hrabro prihvate svećeničko ili redovničko zvanje koje im ti nudiš. Marijo, Majko Crkve, u velikoj potrebi duhovnih zvanja, zagovaraj nas kod svog sina Isusa Krista, našeg velikog svećenika. Amen.