30.kolovoza prijenos Mise iz Otočke crkve
c2
Dana, 21. srpnja o. g. župnika otočkog mons.Tomislava Šporčića pohodili su članovi TV-ekipe iz Programa religijske kulture HTV-a predvođeni Nenom Kužina, urednikom i voditeljem emisije Riječ i život, dugogodišnjim urednikom i voditeljem emisije Mir i Dobro, predsjednikom Hrvatskog društva katoličkih novinara.

Naime Uredništvo ove emisije odlučilo je da u nedjelju, 30. kolovoza o. g. prenosi Sv. Misu iz župne crkve Presvetog Trojstva u Otočcu. U Vezi s time razgovarali su s župnikom te pregledali tehničke mogućnosti prijenosa. Nakon osvježenja u župnom stanu i kratkog razgovora pošli su svi zajedno u crkvu vidjeti rečene mogućnosti. HTV – prijenos Mise iz naše crkve zadnji put je bio u nedjelju, 27. veljače 2011. Ista ekipa bila je u Kninu na pripremi prijenosa Sv. Mise na Dan domovinske zahvalnosti, 5. Kolovoza o. g. i na Udbini odakle će prijenos biti na Dan hrvatskih mučenika, 29. kolovoza o. g.