Kršten mali Jakov, treće dijete u obitelji
jakov
Dana, 1.kolovoza, na večernjoj Misi u župnoj crkvi u Otočcu Župnik mons.Tomislav Šporčić krstio je treće dijete - Jakova, sina Josipa i Kristine r.Gučanin. Kumovi su bili:Igor Devčić i Marela r. Milić, supružnici iz Švice.

Na obredu krštenja prisustovao je veći broj rodbine i drugih vjernika.Pjevanje je predvodio sjemeništarac Kristijan Pajdaković. Budući se danas slavio Sv. Alfonz Marija Liguori Župnik je kratko prikazao njegov život te njegov uzoran život i učenje života po vjeri. Biti kršćanin znači raditi na obraćenju života kako bismo mogli doseći onu drugu stranu
života koja je Božja i Isusova. Mi nikada nismo potpuno na toj strani zato nam potrebno stalno obraćenje i promjena, stalno traženje Mesije koji daje život s neba.
331964