Župne obavijesti
a1
Druge nedjelja 6. rujna je pred početak nove školske godine. Stoga ćemo druge nedjelje imati mise u uobičajeno vrijeme, a to je 9, 11 i 18,30 sati.

Vjeroučenici od I – V. razreda neka dođu u 9 sati a od VI – VIII. U 11 sati. Srednjoškolce pozivamo na večernju misu u 18,30 sati.

U četvrtak je sv. Grgur Veliki, papa, u subotu je Majka Terezija. U Nedjelju je 23. Nedjelja kroz godinu.

U petak je prvi petak. Podsjećamo na pobožnost Srcu Isusovu – devet prvih petaka Tko misli početi zgodno bi bilo početi od ovog mjeseca.

Drugi utorak 8. rujna je Mala Gospa. Taj dan imat ćemo sv. Mise u 11 crkvi Majke Božje u Poljicima, u u 18 sati u župnoj crkvi u Otočcu. Na misi u 18 imamo blagoslov malene djece. Pozivamo roditelje i sve druge da u što većem broju dovedu ili donesu svoju djecu na ovaj blagoslov.