ss2
Otočac, 25. listopada 2015. – 30. Nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

U utorak je sv. Bartolomej, u srijedu Sv. Šimun i Juda Tadej, u subotu, sv. Alfonz. U nedjelju su Svi Sveti.

Na blagdan Svih Svetih ove godine imamo redovite nedijeljene sv. Mise u 9, 11 i 18, 00 sati. I u Dabru će biti sv. Misa u 14,30 sati. Na groblje na Gornjoj Dubravu doći će svećenik don Jure Ladišić u 14 sati, gdje će se izmoliti Odrješenje za pokojne /Kod velikog Križa/. U Poljicima će sv. Misa biti na Dušni dan, 2. ov. u 11 sati i nakon mise poći će se na groblje. Na Dušni dan u 18 sati u župnoj crkvi bit će misa za sve pokojne župljane.

Drugi petak, 30. ov. mj. u Otočcu počinje treći turnus Tečaja o braku za zaručnike. Molimo zaručnike koji se kane vjenčati u ovoj ili u prvom dijelu iduće godine, a da nisu obavili ovaj Tečaj da se prijave i obave Tečaj.

Tečaj za ovu past. Godinu započinje u subotu, 7. studenog, a prvi dan predavanja će održati mons. dr. Mile Bogović, biskup i mons. Tomislav Rogić. Molimo sve one koji su upisati da taj dan dođu, a također pozivamo sve koji se mogu uključiti na ovaj tečaj da to učine.