Započeo Tečaj o braku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
U petak i subotu 30. i 31. listopada o. g. u župnoj dvorani u Otočcu imali smo predavanja za zaručnike koji obavljaju program Tečaja o braku. Ovaj put je samo šest parova.

Prvu večer predavanje je imao sam župnik mons.Tomislav Šporčić a drugu večer gost predavač bila je gđa Nives Tomić, voditeljica Obiteljskog savjetovališta Gospićko-senjske biskupije iz Ogulina. Za ovaj turnus predstoji nam još idući vikend od 6. do 8. listopada. Sveukupno to će biti pet susreta. Drugi turnusi bili su u šest radnih susreta. Sada to nismo mogli radi svetkovine Svih Svetih. No, zaručnicima uvijek toplo peporučamo da za vrijeme Tečaja svakako nedjeljom sudjeluju na sv. Misama. A ove nedjelje tim više što je to i svetkovina Svih Svetih.

Foto: Arhiva