Župni oglasi - blagoslov kuća i domova

Otočac, 3. siječnja 2016. Druga nedjelja po Božiću : Župni oglasi

Proslavili smo Božić i božićne blagdane u koje se uključuje i svetkovina Svete Bogorodice Marije koji smo proslavili zajedno s početkom Nove građanske godine, prošloga petka. Veliki broj vjernika sudjelovalo je na sv. Misama počevši od Badnjaka pa da danas. No, s druge strane sigurno je dobar dio i onih koji su se unatoč tolikog govora o Božiću zadovoljili s time da su ostali kod kuće ili jednostavno našli neke druge načine proslave Božića koji su daleko od bilo kakve pobožnosti. Pozivamo sve, osobito naše vjeroučenike i druge mlade. da ovih dana dok nemaju škole, te su slobodniji u miru i odvoje vrijeme za svoj duhovni život, dođu na misu i započnu obnovljena duha drugi dio školske godine.
------------------------------------------

U srijedu, 6. ov. je svetkovina Bogojavljenja ili Sveta tri kralja. Sv. Mise bit će u 9 i 11 sati. Nećemo imati večernju misu.

Druge nedjelje je blagdan Isusova krštenja. Sv. Mise su u 9, 11 i 18 sati.

-------------------------------------------

BLAGOSLOV KUĆA U OVOM TJEDNU(3.- do 10. siječnja)
NEDJELJA, 3. 1. – B. KAŠIĆA BR. 21, 19 I 16
PONEDJELJAK, 4. 1. BROJEVI OD 15. 17. PA NADALJE
UTORAK, 5. I. : STJ. RADIĆA POČEVŠI OD RUNJEVICE
SRIJEDA, 6. I. (Poslije podne) TRG DR. F. TUĐMANA, RADNIČKA, MARULIĆEVA, J.B. JELAČIĆA I GAJEVA
ČETVRTAK, 7. I. : PROZOR – LUKA (DO KRAJA)
PETAK, 8. 1. : ZAGREBAČKA,BIŠKUPLJAK I FORTIČKA DO KRIŽANJA SA PETRA ZRINSKOG.
SUBOTA, 9. I. : CENTAR GRADA DO KRAJA Kr. Zvonimira - KOLIKO SE STIGNE – VJEROJATNO ĆE NEKI DIJELOVI OSTATI ZA DRUGE DANE.