Glazbena večer uoči Cvjetnice
b1
Uoči Cvjetnice u centru našeg dekanata, u Otočcu, bit će održana glazbena večer prigodne tematike. Nakon večernje mise svi ljubitelji glazbe pozvani su na ovu svečanost nota i ljepotu ljudskoga glasa, žica tambura i orguljaško muziciranje te zvuke violine i gitare. Pučko pjevanje, latinski korali, nova liturgijska glazba prožeti su temama vremena koji pozivaju na duhovnu i kulturnu okrjepu.

Poziv je ovo napose svim vjernicima, članovima župnih zborova, molitvenim zajednicama, župnim vijećima da osluhnu duh vjere.

Posebnu zahvalu dugujemo župniku Sinca vlč. Stanku Smiljaniću koji je srdačno prihvatio i podržao i prošlogodišnji i ovaj koncert te mons. Tomislavu Šporčiću, dekanu otočkom i vikaru Gospićko-senjske biskupije bez čije pomoći ne bismo uspijeli.

Jasna Ilić