Mala i večernja misa najposjećenije
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Danas, unatoč lijepog i ugodnog vremena ne bismo mogli reći da je bilo puno vjernika u crkvi.
Bit će da je upravo lijepo vrijeme neke "odbvuklo" na druge programe. No, u 9 sati uvijek je najbrojposjećenija sveta misa.

No, i večernja bila je prilično brojna, a posebno su orginalni bili pjevači zbora Trinitas. Obogatili su svoj program novim pjesmama, ali dobili su i pojačanje u članstvu.

Nakon mise htjeli su se sresti posebno sa župnikom prije njegovog odlaska na put - hodočašće u Poljsku na kojem je pratitelj autobusa s četrdeset putnika iz Otočca i Kompolja te pet hodočasnika iz Perušića koji se pridružuju Otočkom autobusu. Osim župnika mons.Tomislava Šporčića na ovo hodočašće u ovom autobusu hodočasti i vlč. Mile Rajković,župnik švički.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA