Krštenje Nike Lončar
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
U subotu na večernjoj misi, 30. ov. mj. u župnoj crkvi u Otočcu sa sv. misom slavljeno je i krštenje za Niku Lončar, kćerku Karla i Ilijane Lončar.

Kum na krštenju bio je Željko Bićanić. Na krštenju je bilo pedeset osoba koje su rodbinski povezane s roditeljima i novokrštenikom.

Svečanost je predvodio župnik i dekan otočki mons. Tomislav Šporčić. On je u homiliji istaknuo činjenicu da su pravi kršćani u ovom svijetu uvijek na svoj način progronjeni. Jer oni su mnogima izazov kojem se mnogo protive. Kršćanin poziva samim svojim postojanjem na promjenu i obraćenje. Postavlja u pitanje sve one živote koji su usmjereni samo na ovozemaljski život.
Kršćani je pomazuinik i poslanik, on je pozvan slušati i svjedočiti kako svojim životom ali i riječima kad mu je to moguće i kad ima za to prilike.