Nedjelja je i blagdan Sv. Ignacija Lojolskog – osnivača redovnika Družbe Isusove – Isusovaca.

Ponedjeljak  je Sv. Alfonz Maria de'Liguori, biskup i crkveni naučitelj.

U utorak je Bl. Dj. Marija od Anđela – Porciunkula.

U srijedu je Bl. Augustin Kažotić, biskup.

U četvrtak je Sv. Ivan Marija Vianney, prezbiter.

U petak je Gospa Snježna – državni blagdan:  Dan domovinske zahvalnosti  i u subotu je blagdan Preobraženja Gospodinova. Svakog dana u tijeku tjedna sv. Mise su navečer u 18,30 osim u petak na Dan domovinske zahvalnosti  sv. Misu ćemo imati u 9 sati prije podne radi sudjelovanja predstavnika gradskih vlasti, te predstavnika naših braniteljskih udruga, političkih stranaka i drugih. Pozivamo i sve vas dragi župljani da s ovom Sv. Misom zahvalimo Bogu za dar Domovine i slobodne Hrvatske države.

Budući je ovaj petak prvi u mjesecu kad redovito imamo i pobožnost prvih petaka  Presv. Srcu Isusovu imat ćemo i večernju sv. misu u 18,30 sati.

T i s a k: Novi broj „Glasa Koncila“ donosi izvještaje o svečanosti Biskupskog ređenja mons. Tomislava Rogića, šibenskog biskupa