U ponedjeljak, 26.prosinca, na blagdan Svetog Stjepana, blagdan je Crkve i državni blagdan - neradni dan. Svete mise u 9, 11 i 18 sati.

Pod misom u 11 sati blagoslivljat ćemo trokljasku vodu za blagoslov kuća. Netka netko iz svake obitelji donese u posudi - boci vodu koja će se blagosloviti i opet vratiti kući. Svečanost će voditi biskup - ordinarij mons.Zdenko Križić, biskup gospićko-senjski.

U srijedu je Sv.Ivan. Svetu misu imati ćemo navečer. U četvrtak su nevine dječica, sveta misan navečer u 18 sati. U petak je Sveta Obitelj, sveta misa također je navečer a tako je i u subotu na Silvestrovo ili staru godinu kad ćemo imati misu zahvalnicu te čitanje župne kronike - statistike. Sveta misa u 18 sati.

Kako je izišo iz tiska novi broj VRILA - godišnjaka župa Otočkog dekanata molimo vjernike koji dolaze u crkvu da isto Vrilu uzmu da je što manje za nositi po blagoslovu kuća - obitelji. Cijena je 20 kuna, ali ako nemate pa kada budete imali - kroz godinu. Slobodno neka svaka obitelj uzme primjerak VRILA.

Raspored blagoslova obitelji objaviti će se po blagoslovu trokraljske vode.

RASPORED BLAGOSLOVA KUĆA OD 27. DO 31. PROSINCA

UTORAK, 27. 12. – DABAR - mons.Tomislav Šporčić

KOSTELČEVO SELO I OBILJE DO KRANJČEVA SELA - don Jure Ladićić i đakon Pero Jurčević

SRIJEDA, 28. 12. ŠUMEČICA I VIVOZE  TE GAJEVA DO VOJARNE