U utorak 25.travnja je Sveti Marko - evanđelista, u subotu je Sv.Katarina Sijenska, djevica i mučenica.

U četvrtak, 27.4. nakon Sv.Mise imamo euharistijsko klanjanje i poslije Euharistijskog klanjanja susret mladih - konačni dogovor za putovanje u Vukovar na SHKM. Pa i sam još polazak bit će preciznije određen ( kako je odustalo nekoliko ima par mjesta) do sada je 90 prijavljenih.

U nedjelju, 14.svibnja, u 17,00 sati u župnoj crkvi u Otočcu biti će RODITELJSKA TRIBINA za roditelje župa Otočkog dekanata, posebno za roditelje ovogodišnjih krizmanika i prvopričesnika. Predavanje će imati vlč.dr. Anton Tamarut, profesor na Bogoslovnom fakultetu u Zagrebu. Molimo roditelje da za to poslije podne rezerviraju vrijeme.

332097