U ponedjeljak je Sv. papa Pio X., u utorak je Blažena Djevica Marija Kraljica, u srijedu je Sv. Ruža Limska i u četvrtak je Sv. Bartol, apostol i u nedjelju je Sv. Monika, majka Sv. Augustina.

U nedjelju, 27. nastavljamo s rasporedom Sv. Misa koje su bile do početka ljetnih praznika, a to je redoviti raspored u 9., 11 i 18,30 sati.

Uskoro završavaju praznici i počinje nova školska godina. Milimo djecu i mlade, ali i njihove roditelje da se nedjeljom  okupljaju na sv. Mise.

Ove godine proslava dana Hrvatskih mučenika na Udbini bit će u subotu, 9. Rujna, a ne koncem kolovoza kako je to bilo prošlih godina. Mi ćemo i ovaj puta imati autobus za odlazak na Udbinu. Molimo one koji kane poći da se prijavljuju. Cijena povratne karte bit će 50 kuna.