Sv.Misa za starije i nemoćne u Domu u Otočcu

U utorak, 19. ov. mj. u Domu za starije  nemoćne u Otočcu bilo je ispovijedanje za sve štićenike doma. Najveći dio njih je to  učinio pobožno i sabrano prema svojim mogućnostima. Također je većina sudjelovala na Sv. Misi u dvorani gdje je Sv. Misu predvodio i propovijedao mons. Tomislav Šporčić, župnik i dekan otočki u zajedništvu s vlč. Jurom Ladišićem, duhovnikom slabovidnih i duhovni suradnik u župi Otočac. Oni koji nisu moli doći u dvorani ispovijedali su se na svome krevetu i tamo im je donešena i Sv. Pričest.

Na misi su svi sudjelovali pjevajući adventske pjesme i pobožno odgovarali i molili.

Usput napominjemo da je Pokorničko bogoslužje i ispovijedanje u crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu, u petak, 22. ov. u 17 sati (za odrasle) a za vjeroučenike u subotu, 23. ov. u 9 sati. Mogu se pridružiti svi oni koji nisu uspijeli to učiniti dan prije.