Četvrti dan duhovne obnove u tjednu Fabijanova

Na misi četvrtog dana misu je predvodio gost propovijednik mons.dr. Pavo Jurišić. Koncelebriralo je šet drugih svećenika, i to: župnik domaćin T. Šporčić, M. Rajković, A. Kaćunko, A. Kekić, J. Marčinković i J. Ladišić. Na misi su sudjelovali roditelji IV., V. i VI. razreda s kojima je župnik po završetku mise imao kratki susret. Uz njih su bili i vjernici koji žive u Otočcu, prijeklom iz Dabra, te nekoliko njih iz Dabra. Pjevanje je predvodio Dječji zbor "Anđeli" po vodstvom gđe. G. Degoricija i s. Ljubomire.

Mons. Jurišić u homiliji je govorio o Sv. Antonu Pustinjaku, čiji spomendan smo slavili. Približio je nazočnima njegov zanimljiv, bogati, asketski i svetački život.

Sutra u programu obnove sudjeluju Župe Švica, Kompolje, Brlog, te roditelji VII. i VIII. razreda.

Pozivamo ih da sudjeluju, kao i članove Župnog pastoralnog vijeća, čitače, pjevače, članove molitvenih zajednica i ostale suradnike.

(Tš)