U četvrtak sjednica ŽPV-a

U četvrtak, 8.ožujka u 19 sati, u župnom stanu održati će se sjednica Župnog pastoralnog vijeća.

Mole se vijećnici da sudjeluju na sjednici, a eventualne nemogućnosti da jave župniku na mobitel 091 537 4025.

-----------------------

U petak navečer poslije večernje Sv. Mise u 18 sati nastavit će se s Euharistijskim klanjanjem  do 24 sata.

S tom pobožnošću u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu želimo se pridružiti molitvi katolika po čitavom svijetukoji će u biskupijskim ili dekanatskim središtima slaviti pobožnost "24 sata za Gospodina" a  preporučio ju je  sam papa Franjo.

Naš biskup mons. Zdenko Križić odredio je da se ta pobožnost organizira u središtima dekanata te da njoj sudjeluju okolne župe sa svojim župnicima.

- U subotu, 10. ov. u 19 sati također u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu održat će se koncert "Pasionska Lika" kojeg će izvoditi KUD-ovi iz Lapca, Perušića, Ličkog Lešća i Kutereva pod vodstvom muzikologa dr. Joška Čaleta.

332011