Župni oglasi i najave

Otočac, 15. travnja 2018. III. vazmena nedjelja: Župni oglasi

Danas na Sv. misi u 9 sati pozivamo roditelje ovogodišnjih prvopričesnika da prisustvuju Sv. Misi, a poslije toga imat ćemo kratki susret i razgovor o svečanosti Prve pričesti. Tako isto pozivamo roditelje ovogodišnjih krizmanika da dođu na misu u 11 sati te nakon mise ostanu na kratkom susretu na kojem će biti govora o svečanosti Sv. Potvrde – Krizme.

Druge nedjelje je Nedjelja Dobrog Pastira i svjetski molitveni dan za duhovna (svećenička i redovnička) zvanja. Pozivamo sve da se ovog tjedna molimo da Bog svojoj Crkvi i našem narodu dade dovoljan broj svećenika, redovnika i redovnica. Dolazimo i u tjednu na sv. Misu i trodnevnicu koja će u župnoj crkvi u Otočcu biti u četvrtak, petak i subotu. U četvrtak je nakon sv. Mise Euharistijsko klanjanje.

U nedjelju i prikupljaju i darovi kao pomoć za u našim sjemeništima gdje se formiraju budući svećenici.