Ostatak brojeva Godišnjaka župa Otočkog dekanata "Vrila" od 2008 - 2018. izloženi kod ulaznih vrata u župnoj crkvi

Dana, 5. kolovoza o.g. u župnoj crkvi kod ulazih vrata smo izložili i na taj način ponudili svima koji u crkvu dođu, da mogu uzeti prošle brojeve Godišnjaka župa Otočkog dekanata V r i l a.

Neke od brojeva imamo veći, a drugih manji broj primjeraka.  Svatko može uzeti bilo koji ili svaki od brojeva (od 2008. do 2018.). Znademo da pojedine obitelji imaju sve dosadašnje brojeve, drugi imaju samo neke. Ovim omogućujemo da ih upotpune. Također tko želi imati bar neke brojeve ovako ih može nabaviti. Vrila se mogu slobodno uzeti. A ako netko ostavi dobrovoljni prilog to će biti za troškove narednih brojeva. Bit će nam drago da se ovaj naš Godišnjak nađe u što većem broju naših obitetlji.