Izdvojene vijesti - Holywin 2018. i blagdan Svih Svetih

U srijedu 31.listopada uoči blagdana Svi Svetih biti će pobožnost Euharistijskog klanjanja - Holywin (Svetost pobjeđuje) nasuprot sve većeg naglašavanja poganskih običaja - Noć vještica. Pobožnost će se održati u vremenskom trajanju od 18, 30 - 00:00. sati. Mogućnost za Sv. ispovijed.

U 20 sati u pastoralnom centru prikazivati će se film "HEAVEN IS FOR REAL" (Raj postoji)

Na blagdan Svih Svetih Sv. Mise bit će u 9 i 18,30 sati ovdje u župnoj crkvi, za sve pokojne, a misa u 11 sati bit će na Poljicima. Nakon te mise poći ćemo na groblje gdje će biti Odrješenje za pokojne. Bit će Sv. Misa i u Dabru u 14,30 sati.

U petak je Dušni dan. Sv. Mise: u 10 sati u Kapelici Sv. Josipa na groblju i poslije mise odrješenje za pokojne kod velikog križa i 18 sati ovdje u župnoj crkvi.

Ove dane možemo dobiti potpuni oprost za pokojnike čije su duše u čistilištu i to ako pohodimo groblje od 1. do 8. studenog ili tko na ovaj dan pohodi neku crkvu ili oratorij te ondje uz sakramentalnu ispovijed i pričest. Izmoli molitvu Gospodnju i Vjerovanje te moli na nakane Sv. Oca.