Božićna ispovijed u crkvi Presvetog Trojstva - Otočac

U petak, 21. ov. u 17 sati, u crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu bilo je Božićno ispovijedanje. Nakon Pokorničkog bogoslužja koje je vodio župnik mons. Tomislav Šporčić bilo je osobno ispovijedanje. Na raspolaganju za ispovijed bilo je osam svećenika. Dakle svi svećenici Otočkog dekanata. Nije bilo samo vlč. Mile Rajkovića koji se nalazi na bolovanju nakon opreativnog zahvata što ga je imao prije desetak dana. U petak na ispovijed bili su pozvani svi odrasli. I ovaj put su zaista došli u velikom broju. U subotu, 22. prosinca u 9 sati bili su pozvani vjeroučenici od IV - VIII. razreda i drugi koji se nisu mogli doći dan prije kad su bili odrasli. Drugi dan su ispovijedali vlč. Andrija Kekić, fra o. Jure Marčinković, vlč. Ivica Miškulin, vlč. Jure Ladišić i Tomislav Šporčić.