Župni oglasi: Nedjelja Sv.Obitelji i raspored blagoslova kuća za idući tjedan

Otočac, 30. prosinca 2018. – Sv. Obitelj: Župni oglasi

Sutra je zadnji dan ove godine – Silvestrovo. U 18 sati imao Sv. Misu – zahvalnicu za godinu od koje se opraštamo. Ujedno ćemo pročitati kratku kroniku župe Presv. Trojstva – Otočac. Prije dočeka Nove godine dođimo Gospodinu zahvaliti za sva dobra koja smo u ovoj godinu od Njega primili. U utorak je svetkovina Bl. Dj. Marije – Bogorodice. Sv. Mise ćemo imati u 11 i 18 sati.

Raspored blagoslova kuća za sljedeći tjedan:

U ponedjeljak, 31. 12. – Novoselija i Gornja Dubrava (Dvojica svećenika)

U srijedu, 2. 1. '19. – Kralja Zvonimira od završetka Novoselije pa do semafora (skretanja u St. Radića – Dvojica svećenika)

Četvrtak, 3. 1.'19. - Stjepana Radića počevši od Runjevice - Dvojica svećenika - Blagoslov u Podmu ćemo odrediti neki drugi dan, kad sve završimo.

Petak, 4. 1. '19. - Prozor – Luka (Dvojica svećenika)

Subota, 5. 1. '19. - Trg dr. Franje Tuđmana, J. Bana Jelačića, Gajeva, Radnička, Nikole Tesle Marulićeva.

Nedjelja, 6. 1. '19. (poslije podne) - Bartola Kašića br. 21., 19., i 16.