Blagoslov župnog stana u Otočcu

Na blagdan Isusova Krštenja, 13. siječnja o.g. poslije večernje Sv. Mise Župnik je pozvao sve prisutne vjernike i župne suradnike koji su bili na sv. Misi koji žele neka dođu u župni stan kojeg će se blagsloviti poput svih drugih kuća i stanova u Otočcu. A blagoslov je kuća u župi otočkoj završio dan prije u subotu, 12. ov. mj. Jedan dio vjernika je došao u župni stan i sudjelovao je u kratkom obredu blagoslova. Uz blagoslov bilo je i zajedničko pjevanje božićne pjesme "Radujte se narodi". Poslije blagoslova svi su ostali u kratkom razgovoru te spominjanju blagoslova koji se redovito obavalja u obiteljima.

Kratko počašćenje poslužili su prisutni uz pomoć č.s. Geme Mrkonja. Zahvaljujemo svima na sudjelovanju te želimo da Božji blagoslov bude sa svima nama!

T. Šporčić