Napomena za hodočasnike u Zagrebačku katedralu i Krašić, u subotu, 27. ov. mj

Polazak hodočasnika za zagrebačku katedralu i Krašić u subotu, 27. ov. mj. je u 7 sati ispred župne crkve u Otočcu.Dva su autobusa. Jedan veliki i drugi manji.

Po dolasku u Zagreb odredit će se najprije neko slobodno vrijeme, a nakon toga doći će se u katedralu gdje će biti mogućnost za Sv. ispvoijed. U 11 sati bit će svečana Sv. Misa koju će s prisutnim svećenicima predvoditi biskup mons. Zdenko Križić. Na kraju Sv. Mise svaki će dekanat predati prigodni dar. Poslije Sv. mise odredit će se slobodno vrijeme do zajedničkog polaska prema Krašiću.

Nakon dolaska u Krašić moći će se posjetit spomen soba Bl. Alojzija, mala suvernirnica, prošetati prema prostoru križnoga puta, svaki hodočasnik će za uspomenu dobiti mali preklopnik s molitvama Bl. Alojzija Stepinca. Nakon provedenog vremena u Krašiću te upoznavanja s kratkim crticama iz života Blaženika krenut će se prema svojim župama. Svima želimo sretan i blagoslovljen put!