Otočac, 5. svibnja 2019. III. vazmena nedjelja: Župni oglasi

Sutra je Sv. Dominik Savio, u utorak je Sv. Dujama /Duje/U srijedu je Bl Dj. Marija, posrednica milosti, u četvrtak je Sv. Dionizije, u petak je Bl. Ivan Merz, u subotu je Sv. Franjo.

Druge nedjelja je četvrta vazmena – Nedjelja Dobrog Pastira – Svjetski molitveni dan za duhovna zvanja. S tim u vezi imat ovaj tjedan ćemo svaku dan s molitvom Sv. Krunice i Sv. Misom pod kojom ćemo posebno moliti za duhovna zvanja. U četvrtak ćemo nakon Sv. Mise imati Euharistijsko klanjanje.

Još nas samo nešto više od mjesec dana dijeli od svečanosti podjeljivanja sakramena Sv. Potvrde i svečanosti prve pričesti. Molimo kandidate kako za jednu tako i drugu svečanost da budu redoviti na nedjeljnim Sv. Misama i katehetskim susretima. Ne možemo tolerirati krajnju nemarnost i neopravdane izostanke. Ujedno molimo roditelje da prate svoju djecu, budu im potpora i poticaj. Druge nedjelje u 11 sati molimo roditelje svih krizmanika da dođu na Sv. Misu i nakon Sv. Mise ostanu na kratkom susretu.

U drugoj polovici lipnja imamo Tečaj o braku za zaručnike koji se kane uskoro vjenčati da se uključe u ovaj Tečaj.