Župni oglasi za VI. vazmenu nedjelju, 26. svibnja 2019. godine

Otočac, 26. svibnja 2019. VI. vazmena nedjelja: Župni oglasi U subotu je zadnja subota u svibnju. Obično se te subote u župi Sv. Elizabete u Brlogu proslavalja zaštitnica te župe. No, ove godine ta proslava će biti druge subote, 1. lipnja.

U četvrtak, na blagdan Uzašašća sa Sv. Misom u 18,30 sati u našoj župnoj crkvi don Anđelko Kaćunko proslavit će s nama 40. godišnjcu svoga misništva. Njegovo drugo mjesto službovanja u našoj biskupiji nakon Gospića bio je Otočac pa stoga nakon što je ovu godišnjicu obilježio u Gospiću povezano s blagdanom Blagovijesti na Uzašašće učinit će to u našoj župi. Pozivamo sve naše župljane kao i susjedne da ovaj dan dođu na Sv. Misu. Posebno molimo da na misi sudjeluju naši kandidati za Prvu Pričest kako i krizmanici.

U petak, 22. lipnja počinju predavanja u vezi Tečaja o braku.