Sv. Mise u Otočcu, 30. lipnja o.g. - XII. kroz godinu

Ove nedjelje Sve tri Sv. Mise predslavio je preč. Josip Šimatović, župnik i dekan udbinski. On je zamjenjivao
župnika mons. Tomislava Šporčića koji je taj dan služio misu u crkvi časnih sestara Klarisa u Mikulčićima (Zagreb) gdje je  mr. Petar Šušnjara zajedno sa svojom obitelji, prijateljima i znancima slavio svoj 80. rođendan i imendan. Sv. Misu za tu priliku predvodio
je T. Šporčić. Na misi su sudjelovali rodbina i gosti slavljenika je časne sestre klarise koje žiove i rade u ovom samostanu.
U Otočcu je na Sv. Misi u 10 sati bila i svečanost podjeljivanja sakramenta Sv. krštenja Ani Šimatović, koja je treće dijete obitelji Stipe Šimatović i Dnjete r. Šatri iz Vivoza (Otočac).
Na misi je pjevao župni zbor "Sv. Cecilija". Na  misi u 8,30 pjevanje predvodili su članovi dječjeg zbora “Anđeli”, a na misi u 18,30 članovi VIS-a “Trinitas”.

Foto: I.B.