Drugi dan duhovne priprave za svetkovinu Presvetoga Trojstva

U četvrtak, 4. lipnja o.g. s molitvom krunice te zatim Sv. Mise s propovijedi nastavili smo s pripravom za svetkovinu Presvetoga Trojstva koju slavimo iduće nedjelje. Misu je predvodio župnik Šporčić a s njime su suslavili vlč. Jure Ladišić i vlč. Tomislav Sikirić, koji je župnik u gradu Zadru (naselje Stanovi). Pjevanje je predvodio zbor maldih "TRINITAS".

U homiliji Župnik je govorio o značenju i veličini sakramenta Euharistije te povezanosti kršćanskog života i redovnog sudjelovanja na Sv. Misi, posebno nedjeljom i blagdanom. Na Sv. Misi su uz druge sudjelovali ovogodišnji kandidati za Sv. Potvrdu.  Na kraju Mise oni su predali napisane molbe našem biskupu za  primanje Sv. Potvrde. Župnik  im je naglasio da budu redoviti ne samo sada u pripremi za Krizmu nego i dalje u svom životu.Također im je naglasio da pozovu roditelje da iduće nedjelje svi dođ na Sv.Misu u 11 sati kada će im se dati pismeno i usmeno informacije o programu svečanosti Sv. Potvrde koja će biti u nedjelju, 21. lipnja o.g.

U petak, 5. ov.mj. na Sv. Misu su posebno pozvani bliži suradnici župe.