Otočac, 19. srpnja 2020. XVI. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Ponedjeljak 20.7. je Sv. Ilija prorok. Župa Sinac ga proslavlja kao svoga zaštitnika.

Sv. Misa je u 11 i 18 sati. U utorak je Sv. Danijel, u srijedu je Sv. Marija Magdalena, u četvrtak je Sv. Brigita Švedska, u petak je Sv. Kristofor i u subotu je Sv. Jakov apostol. I druge nedjelje je Sv. Joakim i Sv. Ana, roditelji Bl. Dj. Marije. Sveta Magdalena u Gradu Gospiću proslavlja se i kao Dan Grada Gospića.

Ovaj tjedan svećenički kandidati naše biskupije imaju svoj ljetni zajednički boravak i upoznavanje dijela biskupije, a to je ovo ljeto naš Otočki Dekanat. Oni će biti smješteni na Krasnu a svakog dana će obilaziti određene župe. U Otočac će doći u četvrtak poslije podne te će navečer, u 18,30 imati Sv.misu i pobožnost Euhsristijskog klanjanja.