Otočac, 2. kolovoza 2020. - XVIII. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Danas, 2.kolovoza  je i spomendan Bl. Dj. Marije od Anđela.

Ponedjeljak 3.8.  je Bl. Augustin Kažotić, u utorak je Sv. Ivan Marija Vianney, župnik Arški, u srijedu je Gospa Snježna, državni je blagdan Dan domovinske  zahvalnosti.

U četvrtak je blagdan Preobraženja Gospodinova – Božje Lice; u petak  je Sv. Kajetan i u subotu Sv. Dominik, osnivač reda Dominikanaca.

Svakog dana u tijeku tjedna Sv. Misa je u 18,30 pa tako i srijedu na Dan domovinske  zahvalnosti.

Pozivamo Vas da na taj dan posebno dođemo i prikažemo ovu sv. Misu za našu domovinu i Bogu zahvalimo za našu domovinu.

Današnji spomendan Bl. Dj. Marije ( Gospa Snježna) jest crkveni – vjernički blagdan ali danas je i blagdan domovinske zahvalnosti.

Svaki član domovine pozvan je da danas zaista slavi, da Bogu zahvaljuje, da pokaže svoju ljubav prema narodu i svojoj domovini.