Otočac, 9. kolovoza 2020. XIX. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Danas 09.08. je i Sv. Terezija Benedikta, (Edithe Stein), djevice i mučenice, zaštitnice Europe; ponedjeljak 10.8.  je Sv. Lovro, đakon i mučenik, u utorak 11.08. je Sv. Klara Asiška, u srijedu  12.08. je Sv. Ivana, u četvrtak je Sv. Poncijat, u petak 14.8. je Sv. Maksmilijan Kolbe, navečer se slavi misa bdijenja Uznesenja Bl. Dj. Marije i u subotu 15.08. je svetkovina Uznesenja Bl. Dj. Marije – Velika Gospa.

Iduću nedjelju  je spomendan Sv. Roka.

U petak, uoči Velike Gospe u 17,30 imamo Vjenčanje sa Sv. Misom. Oni koji ne mogu ići na Krasno preporučamo da dođu na Sv. Misu ovdje.

Na Veliku Gospu svečana Sv. Misa na Krasnu je u 11 sati, a kod nas u Poljicima Sv. Misa je u 18 sati.

U drugu nedjelju su dvije mise u 8,30 i 10 sati. U 10 sati sudjelovat će na Sv. Misi veći broj prijatelja i rodbine župnika.  Dođite i budite sudionici ovog slavlja.

U vezi s proslavom na Krasnu imamo tiskane posebne biltene. Imate ih na stolu kod tiska u našoj župnoj crkvi. Slobodno uzmite te Biltene na kojima je otisnut program za Veliku Gospu.