Misijska nedjelja - XXIX. nedjelja kroz godinu - blagdan Sv. Luke evanđeliste

Današnja nedjelja objedinjuje u se više sadržajnih slavlja. Redovna je nedjelja koja nas već podsjeća na svetkovinu Svih svetih i Dušnoga dana. Blagdan je evanđelist Sv. Luke koji u svom evanđelju na osobiti način govori o radosti, ali o bolesnima i siromašnima. Pozvani smo brinuti za sve ljude. Vjernik je pozvan navještati evanđelje svim ljudima u svako doba. Ovaj dan nas na to posebno podsjeća.

Na današnju najveći broj vjernika prisustvovalo je sv. misi u 9 sati. A među njima najveći je bio broj djece sa svojim roditeljima. Pjevao je Dječji zbor koje je na orguljama pratila Gabrijela Degoricija.

Na večernjoj sv. misi također je bio veći broj vjernika nego li drugih nedjelja. Tom je doprinijelo i krštenje djeteta Ivana Jergović, sina  Magdalene  Jergović, kojem je kumovala Nikolina Mrla. Na večernjoj misi pjevao je zbor mladih Trinitas  pod vodstvom  Anamarije Jurković.