Otočac, 6. lipnja 2021. – X. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Prošle nedjelje u našoj župi proslavili smo svetkovinu i zaštitnika naše župe Presveto Trojstvo. Na Sv. Misi u 11 sati imali smo svečanost podjeljivanja Sv. Potvrde. Svečanost je predvodio naš biskup mons. Zdenko Križić, a sudjelovali su osim župnika domaćina još peč. Mišel Grgurić, kancelar biskupije, vlč. Anđelko Kaćunko, vlč. Mile Rajković i vlč. Jure Ladišić.

U četvrtak smo proslavili svetkovinu Tijelova uz svečanu procesiju. Sudjelovali su krizmanici i prvopričesnici s dijelom njihovih roditelja i drugih.

U petak je blagdan Presvetog Srca Isusova. Sv. misa je u 18,30.

U subotu je Bezgrešno Srce Marijino.

U nedjelju je i spomendan Sv. Antuna Padovanskoga. Imat ćemo i svečanost Prve Pričesti na Sv. misi u 11 sati. Stoga danas u 9 sati s prvopričesnicima trebaju doći njihovi roditelji s kojima ćemo se dogovoriti za konkretni program u ovom tjednu pred pričest i na samoj svečanosti u nedjelju.

U petak, u 17,30 bit će kratko Pokorničko  bogoslužje i ispovijedanje roditelja, krsnih kumova i rodbine prvopričesnika.  Prvopričesnici će se ispovijedati u subotu u 9 sati.

332053