Otočac, 20. lipnja 2021. XII. nedjelja kroz godinu

U četvrtak je blagdan Sv. Ivana Krstitelja. Sv. Misu imat ćemo prije podne u 9 sati.

Ovaj blagdan se proslavlja posebno u Švici gdje je Sv. Ivana zaštitnik crkve i župe. Glavna proslava bit će u 17 sati. Ujedno ce u crkvi biti posveta oltara, koji se je u zadnje vrijeme obnovio.

Druge nedjelje pa nadalje u tijeku ljeta nedjeljom ćemo imati Sv. Mise u 8,30 i  10 sati. Ranije radi vrućine. Nećemo imati večernje mise. Ljeti trebamo češće ići u Dabar. Zato nam je tri mise u Otočcu s ovom u Dabru četvrta, a to nam nije nužno  potrebno. Svi oni koji žele na misu uglavnom mogu doći na jednu od misa  prije podne.

Proslavili smo svečanost Prve Pričesti i Sv. Potvrde. Hvala svima koji su u tome pružili svoji udio i pomoć. Završava se školska godina. Pozivamo kako vjeroučenike tako i sve druge župljane da nas ljeto,  ljetni poslovi  te s druge  i odmori još više „odmaknu“ od Crkve i nedjeljne proslave euharistije i drugih pobožnosti.